Potrzebujesz strony internetowej, która nie tylko będzie dobrze wyglądać...

Ale też będzie pozyskiwać Ci Klientów?

Jeśli TAK to jesteś we właściwym miejscu! Wiem, jak taką zrobić!

Kolektyv-Klaudia-Ogarniamy-Marketing

Potrzebujesz strony internetowej, która nie tylko będzie dobrze wyglądać...

ale będzie też dostarczać Ci klientów?

Jeśli TAK to jesteś we właściwym miejscu!
Wiem, jak taką zrobić!

Co powiesz na taką stronę, która ↓

Będzie łatwo edytowana przez Ciebie i Twoich pracowników

Pomyśl zmiana zdjęcia, tekstu w 1 minutę... Chcesz przetestować inne komunikaty lub ofertę, to nie problem! Nie potrzebujesz już informatyka, za to oszczędzisz czas i pieniądze.

Będzie angażować klientów do kontaktu z Tobą

Strona to część Twojego marketingu, dlatego wykorzystamy każdy jej element, aby zwiększyć zaangażowania klientów. Zastosujemy różne mechanizmy, by zwiększyć sprzedaż i pozyskiwać kontakty.

Będzie przemawiać do klientów i mówić ich językiem

Na Twojej stronie klienci mają znaleźć dokładnie to, czego szukają. Nie chodzi tu o sztywne i bezosobowe zakładki typu "o nas" lub "oferta". Zrobimy stronę, która będzie mówić językiem emocji, dotykać konkretnych problemów i potrzeb Twoich klientów.

Twoja strona będzie wszystko mierzyć

A raczej narzędzia, które do niej podepniemy. Ile razy ktoś kliknął w telefon, czy obejrzał film, czy przesłał formularz, ile spędził czasu na tronie lub skąd przyszedł. Gdy będziesz już to wszystko wiedzieć, marketing będzie prostszy, bo zobaczysz, które działania przynoszą Ci klientów.

Przekonałam Cię już do rozmowy ze mną?

Umówmy się na rozmowę wideo, podczas której pokażę Ci, jak taka strona wygląda na żywo i jak może pomóc też Tobie.

Albo czytaj dalej 😉

Twoja strona ma śmigać na telefonie?

No jasne! Przecież większość ludzi będzie ją przeglądać na smartphonie. Zrobimy tak, że aby łatwo się z niej korzystało na urządzeniach mobilnych. Niezależnie od tego, czy ktoś będzie scrollował w autobusie czy w kolejce po kawę.

Będziesz mieć potrzebę rozbudowy strony?

Robisz akcję specjalną, chcesz przetestować inną komunikację lub ofertę... Nie ma problemu! Nową podstronę zrobisz w 10 minut!

Dlaczego warto robić stronę ze mną?

Dlaczego warto zrobić stronę ze mną?

Bo patrzę na stronę internetową, jak na część Twojego marketingu.

Widzę wszystko z perspektywy holistycznej – rozumiem, jaki efekt ma dowieźć Ci strona internetowa, gdzie i jak możesz ją promować, z jakich narzędzi skorzystać,  i przede wszystkim, jak komunikować się z Twoimi klientami. To będzie Twoje narzędzie do budowania relacji i pozyskiwania klientów!

Opinie

Katarzyna BigosKatarzyna Bigos
22:16 16 Jan 24
Lepszej ogarniaczki nie znajdziecie! Klaudia nie tylko jest dobra w swojej pracy, ale przede wszystkim jest super człowiekiem, który wszystko zrobi na czas i jak trzeba pomoże w gaszeniu pożarów w nocy o północy! Uwielbiam i polecam z całego serca!
Łukasz UrŁukasz Ur
08:10 10 Jan 24
Jestem pod ogromnym wrażeniem, w jaki sposób Klaudia zaprojektowała a następnie stworzyła moją stronę. W 100% odpowiada moim oczekiwaniom a obecnie z pomocą Klaudii promujemy się w Google i widać już pierwsze efekty. Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy Klaudii, polecam wszystkim szukającym wsparcia w skutecznym promowaniu swojego biznesu w sieci
Aleksandra ZasepaAleksandra Zasepa
06:40 09 Jan 24
Współpraca z Klaudią okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę !!! Prowadzimy firmę turystyczną na Maderze i Klaudia zajęła się nią w sposób mega profesjonalny: prowadzi nasze social media, robi grafiki, zajmuje się reklamą i rozwojem naszej firmy w sieci. Po zaledwie kilku miesiącach wspolpracy widzimy ogromne efekty jej zaangażowania i świetnych pomysłów, które przyczyniły się do zwiększenia popularności naszych usług. Jeśli szukacie kogoś profesjonalnie podchodzącego do każdego zadania, z ogromną ilością świetnych pomysłów, to szukacie właśnie Klaudii !!Polecam z całego serca !!!!
Łukasz ZychaŁukasz Zycha
23:05 12 Mar 23
Klaudia stworzyła dla mnie stronę internetową biura detektywistycznego, która zrobiła wrażenie na osobach z branży. Przygotowała ją pod wyszukiwarkę google, stworzyła wizytówkę w mapach Google i podpięła statystyki, dzięki którym widzę nawet połączenia telefoniczne ze strony. Rewelacyjna współpraca i świetny kontakt. Wszystko załatwione online. Szczerze polecam.
Rafał DedaRafał Deda
13:54 11 Mar 23
Współpracuję z Klaudią już od kilku lat w zakresie tworzenia stron internetowych, landing pages, Google Ads i FB Ads. Szczerze polecam jej usługi, które miały znaczący wpływ na rozwój moje firmy - Business English Academy.
js_loader

Porozmawiajmy o Twojej stronie jak najszybciej!

Zostaw kontakt, a oddzwonię jutro! Jak nie jest 23:00 to jeszcze dziś 😉
Podczas szybkiej rozmowy umówimy wideo spotkanie, na którym pokażę Ci jak działa taka strona i jak może pomóc Tobie 🙂

O mnie

O mnie

Mam na imię Klaudia

I jako freelancerka obsługuję własnych klientów oraz klientów agencji digitalowych w Polsce, w których odpowiadam za kampanie na platformach Google, Meta oraz TikTok, a także plany marketingowe.

Najbardziej jednak jaram się projektami, gdzie mogę trzymać ster całej strategii marketingowej i jej realizacji w swoich rękach bez wąskich gardeł w korpo procesach. Lubię zagłębiać się w mniejsze biznesy, szukając nisz oraz dźwigni do ich rozwoju. 

Strony internetowe, reklamy na Facebooku, Instagramie czy też w Google to nie są magiczne rzeczy i każdy może się ich nauczyć 😉 Dlatego uczę, prowadzę krok po kroku i oswajam z tymi narzędziami, by firmy świadomie projektowały swój marketing.

Projekty własne: