WITAJ W

SUPER SUFITY™

SUPER SUFITY™

FOTOS NEWMAT OLABUENAGA 077

DOSKONAŁA JAKOŚĆ

STYLOWY DESIGN

Tworzymy piękne i praktyczne sufity napianne, które dodadzą fantastycznego wymiaru twojemu wnętrzu.

W połączeniu z koncepcją oświetlenia uzyskasz wyjątkowe poczucie przestrzeni i wyczarujesz w swoich pomieszczeniach wyjątkową atmosferę.

VISA_JO-22

SPÓJRZ

BLIŻEJ

OFERTA

_BDF3557

OŚWIETLENIE

_BDF6537

SUFITY I ŚCIANY

LUSTRA I DEKORACJE

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ

SUFIT NAPINANY?

Sufit podwieszany to doskonałe rozwiązanie w każdym miejscu, które wymaga ukrycia niedoskonałości i zniszczonej powierzchni. Doskonale sprawdzają się w tradycyjnych kamienicach i innych pomieszczeniach z wysokimi sufitami. Podwieszany sufit jest bardzo szybki w montażu, co jest głównym atutem tego rozwiązania. Pozostałe zalety sufitów napinanych to:

Sufity napinane są dość odporne na uszkodzenia mechaniczne. Z tego powodu jest to jeden z najtrwalszych projektów. Mogą wytrzymać nawet kilkadziesiąt lat.

Sufit napinany tworzy idealnie równą powierzchnię. Nie jest to możliwe w przypadku tradycyjnych wykończeń. Producenci oferują szeroką gamę wzorów, które można również dostosować . Można wybrać jednolitą powierzchnię lub druk 3D z wybranym wzorem. Jeśli nie zależy Ci na gładkim wykończeniu, możesz wybrać sufit w dowolnym kształcie.

Materiały stosowane do sufitów napinanych są odporne na wilgoć, ogień i kurz. 

Sufit podwieszany wykonany z perforowanej membrany jest w stanie pochłaniać hałas z pomieszczenia. Jest szczególnie przydatny w dużych salach wykładowych, a także w prywatnych mieszkaniach – zwłaszcza w sypialniach.

Po zamontowaniu sufit napinany nie wymaga szczególnej uwagi. Można je odkurzać, a cała konstrukcja pozwala na ich zdejmowanie np. w celu wyczyszczenia znajdującej się nad nimi instalacji rurowej.

3WTC-4_1
02
Cheval Blanc 2019-2

O NAS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

ZAMÓW BEZPŁATNY POMIAR

Zostaw kontakt, a my oddzwonimy w celu umówienia dogodnego dla Ciebie terminu pomiaru.