Konwertujące strony internetowe dla małych i lokalnych firm

Ładne, szybkie i dostosowane pod mobile strony, które zachęcą Twoich klientów do kontaktu.

Strony internetowe dla małych i lokalnych firm

Ładne, szybkie i dostosowane pod mobile strony, które zachęcą Twoich klientów do kontaktu

Wdrożę Twoją stronę internetową
do generowania leadów i sprzedaży wraz z pełną analityką.

Nie musisz zlecać strony internetowej agencji za 3000 zł i czekać 2 miesiące na jej realizację. Każda, nawet najmniejsza firma może skorzystać z ogólnodostępnego rozwiązania stron modułowych tworzonych w technologii „przeciągnij i upuść”. 

startup-business-people-projektowanie-stron-internetowych

Dlaczego strona modułowa?

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY

Nie musimy angażować dużego zespołu do wdrożenia strony złożonego z grafika, programisty i copywritera i w ten sposób zaoszczędzić czas i pieniądze.

BRAK OGRANICZEŃ

Strona z gotowych modułów/sekcji daje swobodę realizacji własnej wizji strony. To nie tylko nieograniczone możliwości wizualne, ale także szansa na zaangażowanie Klienta na stronie, aby zachęcić go do kontaktu. 

SZYBKOŚĆ REALIZACJI

Dzięki technologii „przeciągnij i upuść” oraz dostępnym gotowym modułom i elementom możemy szybko wdrożyć  nową stronę. Każdy jej element można łatwo i szybko edytować.

Wszystko dzięki kreatorowi
Elementor

Elementor to nowoczesny kreator stron WordPress, który pozwala tworzyć niestandardowe strony internetowe bez żadnego projektu graficznego i kodowania, czyli bez angażowania grafika oraz programisty

Całą stronę tworzymy techniką „przeciągnij i upuść” z gotowych sekcji strony, zestawów narzędzi i elementów. Z Elementor korzysta obecnie ponad  5.000.000 agencji i freelancerów na całym Świecie.

Styl i sekcje

Dzięki gotowym sekcjom możemy tworzyć rozmaite układy strony. Kreator pozwala na szybką zmianę kolorów, fontów, tła, aby wyróżnić się na tle innych firm oraz zwiększyć zaangażowanie odbiorcy. 

elementor-kreator-stron-internetowych
elementor-moduly-strony-www

Elementy i narzędzia

Kreator udostępnia pełen zestaw dedykowanych narzędzi, które pomagają bardziej angażować potencjalnych klientów (formularze, newslettery, przyciski akcji) oraz zestaw gotowych elementów strony jak galerie zdjęć, cenniki, recenzje, mapy dojazdu.

Zaobacz, jakie to proste

Potrzebujesz sprzedażowej strony? Napisz i porozmawiajmy jak najszybciej!

Wyślij zapytanie o stronę. Zadzwonię do Ciebie, omówimy szczegóły do czego  strona Ci jest potrzebna i jak ma pozyskiwać dla Ciebie kontakty. 

Przykładowe realizacje...

Opinie

Profesjonalizm połączony z poczuciem estetyki, wyczuciem i zrozumieniem wizji klienta – takie połączenie zdarza się niezwykle rzadko. Chociaż w tym wypadku, efekt tego zrozumienia przerósł moje oczekiwania. Przy tym wszystkim dobry i sprawny kontakt.
Gorąco polecam!

5/5

Ariel Barwiński

Współpracę z Klaudia realizowaliśmy zdalnie. Mimo to, nie mieliśmy żadnego problemu w bieżącym omawianiem pomysłów, korekt czy rozwiązywania naszych problemów. Klaudia pracuje szybko i ma ogromna intuicje, ubiera amatorski pomysł w profesjonalna ramę. Śmiało stwierdzam, ze stworzyła stronę jakich w Polsce nie widuje zbyt często. To ważne, kiedy targetujesz inne kraje. Polecam

5/5

Marlena Mól

Zleciłam firmie Kolektyv zaprojektowanie i stworzenie strony internetowej. Jestem bardzo zadowolona z efektu, bardzo dobry kontakt, wszystko bardzo sprawnie działało. Pani Klaudia wykazała się dużym profesjonalizmem, zaangażowaniem i cierpliwością. Miała świetny pomysł na aranżacje całej strony. Bardzo polecam.

5/5

Katarzyna Harasimowicz

Pytania

Masz wątpliwości? Tu odpowiadam na często zadawane pytania.

Rozwiązanie kierujemy głównie do małych i lokalnych firm, które nie chcą zbytnio nadszarpnąć swojego budżetu. Strony internetowe oparte o Elementor świetnie sprawdzą się dla branży edukacyjnej, usługowej, gastronomicznej, budowlanej, finansowej, beauty i fitness. Jest to również świetna opcja dla budowania swojego wizerunku jako specjalisty, lub po prostu bloga. W kreatorze Elementor można oczywiście stworzyć drobne sklepy internetowe oraz strony dla dużych korporacji, ale naszym celem jest udostępnienie dopracowanych stron małym podmiotom.

Ze strony opartej o Elementor może skorzystać większość firm, ponieważ kreator ma ogromne możliwości projektowe. Jednak jeżeli interesują Cię nieszablonowe rozwiązania graficzne, bardzo rozbudowana struktura strony, spory sklep internetowy z optymalizacją pod wyniki sprzedażowe, to wymaga innego rozwiązania. Jeżeli interesuje Cię bardziej zaawansowana strona skontaktuj się z nami, do Kolektyvu należą programiści, graficy, ux designerzy, copywriterzy, którzy chętnie podejmą się ciekawego projektu.

Wiemy, że nie każda firma potrzebuje kosztownych usługi dużych agencji marketingowych, a każda chciałaby dobrze się prezentować w sieci i pozyskiwać klientów przez Internet. Ten projekt kierujemy do mniejszych i lokalnych firm, których potrzeby w pełni zaspokoją proste i efektowne strony modułowe. Dzięki możliwościom, jakie daje Elementor, jesteśmy w stanie ograniczyć do minimum liczbę osób pracujących nad stroną oraz czas spędzony przy jej budowie, co jest oszczędnością pieniędzy dla klienta.

Naszym zadaniem jest zbudować stronę w 9 dni. Aby ten cel zrealizować, potrzebujemy aktywnego udziału klienta w całym procesie, który zawiera się w 6 krokach:

  1. Wypełnienie dokumentu inspiracji i wytycznych przez klienta.
  2. Zdefiniowanie marki i omówienie szczegółów projektu.
  3. Przygotowanie szablonu strony głównej, która przedstawi kierunek kolejnych podstron.
  4. Przesłanie materiałów przez klienta (zdjęcia, teksty).
  5. Przygotowanie kolejnych podstron i uzupełnienie strony o przesłane materiały.
  6. Publikacja strony na serwerze.

Strona, każdy jej element oraz umieszczone tam treści są bardzo łatwe do edycji w kreatorze. Po zakończeniu pracy nad stroną wszystkie dane dostępowe zostaną przekazane klientowi. Jeżeli jednak chcesz często aktualizować swoją stronę i wolisz zostawić to nam, chętnie się nią zaopiekujemy.